Yhteistyökumppanit 2022

Tältä sivulta pääsette Lavatanssijoiden yhteistyökumppaneiden kotisivuille.
Klikatkaa alla olevia linkkejä ja hyödyntäkää heidän palveluitaan.

4U Koulutuspalvelutuotteet Maliset Oy  www.4u2.fi

Akonlahden Puutarha Oy  www.akonlahdenpuutarha.fi

A. Kyllönen Oy   www.akyllonen.fi

Alemana Dance Center www.alemana.fi

Arffman Timo, timoarffman@saunalahti.fi, puh. 0400 378 456

Finnraiva Oy www.finnraiva.fi

Hakka Oy  www.kainuunkonepalvelut.fi/hakka-oy

Hotelli Kainuu Oy www.hotellikainuu.com

Hotelli Kalevala  www.hotellikalevala.fi

Hyvinvointi Sampo  www.hyvinvointisampo.fi

Hyvärisen Leipomo Oy  www.hyvarisenleipomo.com

Isännöintitoimisto Elton Oy  www.elton.fi

Jalkasalonki Hyvä Hoiva  www.jalkasalonkihyvahoiva.com/

K-Market Heikura  www.k-ruoka.fi/kauppa/k-market-heikura

K-Supermarket Kuhmo  www.k-supermarket.fi/kaupat/kuhmo

Kainuun Jäteyhtymä Oy  www.jateyhtyma.fi

Kiinteistönvälitys Anita Mikkonen Oy LKV www.anitamikkonen.fi

Kuhmo Oy  www.kuhmo.eu

Kuhmon Apteekki  www.kuhmonapteekki.fi

Kuhmon Ikkuna  www.kuhmonikkuna.com

Kuhmon kaupunki  www.kuhmo.fi

Kuhmon Osuuspankki  www.op.fi/kuhmo

Kuhmon Pyörä ja Pienkone Oy  www.pyorajapienkone.fi

Kuhmon Raskaskone Oy  www.kuhmonraskaskone.fi

Kuhmon Rengas Oy  www.kuhmonrengas.fi

Kuhmon tietokonehuolto  www.kuhmontietokonehuolto.fi/

Kuhmon Väri Ky  www.varisilma.fi/kuhmo

Kukka-Emilia Ky  www.kukka-emilia.net

Kuwakamari Ky  www.kuwakamari.fi/

Lentiiran Lomakylä Oy  www.lentiira.com

Liaton, kemiallinen ja vesipesula www.liaton.fi/pesulat/pesulat-ja-hinnastot/kuhmo/

Luottopuu Oy  www.luottopuu.fi/

Maanrakennusliike Alpo Heikkinen Oy  www.maanrakennusliikeah.fi

Matkakoti Kieppi  www.matkakotikieppi.fi

Metsäkontio  www.metsakontio.fi

Nopan Auto Oy  www.nopanauto.fi

Ossin kodinkonehuolto  www.ossinkodinkonehuolto.com/

Oriflame Kauneuspiste Anja Pääkkönen fi.oriflame.com/

Paikallislehti Kuhmolainen (SLP-Kustannus Oy) www.kuhmolainen.fi

Puu Hanski  www.puuhanski.com

Ravintola Eskobar  www.eskobar.fi

Rusasen Kulma  www.rusasenkulma.fi

Salon MammaMia www.salonmammamia.fi

Shell Kuhmo  www.helmisimpukka.fi//kuhmo

S-Ryhmä Maakunta  www.s-kanava.fi

Tanssiopetus DanceFeet, Vuokatti, puh. 044 2353095

Tilipalvelu P Piirainen Ay, Kainuuntie 88  Kuhmo, puh. 020 7613600

Tulijärven Tuvat  www.tulijarventuvat.fi

Villa Vanamo  www.villavanamo.fi/