Yhteistyökumppanit

Yhteistyökumppanit 2020

Tältä sivulta pääsette Lavatanssijoiden yhteistyökumppaneiden kotisivuille.
Klikatkaa alla olevia linkkejä ja hyödyntäkää heidän palveluitaan.

4U Kuhmo Veijo Malinen  www.4u2.fi

Akonlahden Puutarha Oy  www.akonlahdenpuutarha.fi

A. Kyllönen Oy   www.akyllonen.fi

Alemana Dance Center www.alemana.fi

Elton Oy  www.elton.fi

Finnraiva Oy www.finnraiva.fi

Hakka Oy  www.kainuunkonepalvelut.fi/hakka-oy

Hotelli Kainuu Oy www.hotellikainuu.com

Hotelli Kalevala  www.hotellikalevala.fi

Huoltamo Kuksa  www.huoltamokuksa.fi

Hyvinvointi Sampo  www.hyvinvointisampo.fi

Hyvärisen Leipomo Oy  www.hyvarisenleipomo.com

K-Supermarket Kuhmo  www.k-supermarket.fi/kaupat/kuhmo

Kainuun Jäteyhtymä Oy  www.jateyhtyma.fi

Kainuun Näkökulma  www.kainuunnakokulma.fi

Kahvio Rajakontti  www.facebook.com/pages/Kahvio-Raja-Kontti-Lentiira

Kainuun Matkatoimisto  www.kainuunmatkatoimisto

Kiinteistönvälitys Anita Mikkonen Oy  www.anitamikkonen.fi/

Kuhmo Oy  www.kuhmo.eu

Kuhmon Apteekki  www.kuhmonapteekki.fi

Kuhmon Ikkuna  www.kuhmonikkuna.com

Kuhmon kaupunki  www.kuhmo.fi

Kuhmon Osuuspankki  www.op.fi/kuhmo

Kuhmon Pyörä ja Pienkone Oy  www.pyorajapienkone.fi

Kuhmon Raskaskone Oy  www.kuhmonraskaskone.fi

Kuhmon Rengas Oy  www.kuhmonrengas.fi

Kuhmon Väri Ky  www.varisilma.fi/kuhmo

Kukka-Emilia Ky  www.kukka-emilia.net

Lentiiran Lomakylä Oy  www.lentiira.com

M-Pelletti Oy  www.m-pelletti.com

Maanrakennusliike Alpo Heikkinen Oy  www.maanrakennusliikeah.fi

Mainostoimisto Sivutar  www.sivutar.fi

Matka-Kyllönen Oy www.matka-kyllonen.fi/

Matkakoti Kieppi  www.matkakotikieppi.fi

Matkustajakoti Uljaska  Koulukatu 38  88900 Kuhmo puh.040 0336310

Metsäkontio  www.metsakontio.fi

Nopan Auto Oy  www.nopanauto.fi

Oriflame  fi.oriflame.com/

Paikallislehti Kuhmolainen  www.kuhmolainen.fi

Parturi-kampaamo MammaMia  www.salonmammamia.fi

Pesula Liaton  www.liaton.fi/pesulat/pesulat-ja-hinnastot/kuhmo/

Peura-Trans Oy  www.peura-trans.com

Puu Hanski  www.puuhanski.com

Pääkkönen&Piirainen Oy  www.pyssy.fi

Ravintola Eskobar  www.eskobar.fi

Rusasen Kulma  www.rusasenkulma.fi

Shell Kuhmo  www.helmisimpukka.fi//kuhmo

S-Ryhmä Maakunta  www.s-kanava.fi

Tilipalvelu P Piirainen Ay  Kainuuntie 88  88900 Kuhmo puh. 020 7613600

Tulijärven Tuvat  www.tulijarventuvat.fi

Varikkosuora Oy  www.varikkosuora.fi