Yhteistyökumppanit 2020

Tältä sivulta pääsette Lavatanssijoiden yhteistyökumppaneiden kotisivuille.
Klikatkaa alla olevia linkkejä ja hyödyntäkää heidän palveluitaan.

4U Koulutuspalvelutuotteet Maliset Oy  www.4u2.fi

Akonlahden Puutarha Oy  www.akonlahdenpuutarha.fi

A. Kyllönen Oy   www.akyllonen.fi

Alemana Dance Center www.alemana.fi

Arffman Timo, timoarffman@saunalahti.fi, puh. 0400 378 456

Finnraiva Oy www.finnraiva.fi

Hakka Oy  www.kainuunkonepalvelut.fi/hakka-oy

Hotelli Kainuu Oy www.hotellikainuu.com

Hotelli Kalevala  www.hotellikalevala.fi

Hyvinvointi Sampo  www.hyvinvointisampo.fi

Hyvärisen Leipomo Oy  www.hyvarisenleipomo.com

Isännöintitoimisto Elton Oy  www.elton.fi

K-Supermarket Kuhmo  www.k-supermarket.fi/kaupat/kuhmo

Kainuun Jäteyhtymä Oy  www.jateyhtyma.fi

Kainuun Matkatoimisto  www.kainuunmatkatoimisto

Kainuun Näkökulma  www.kainuunnakokulma.fi

Kiinteistönvälitys Anita Mikkonen Oy LKV www.anitamikkonen.fi

Kuhmo Oy  www.kuhmo.eu

Kuhmon Apteekki  www.kuhmonapteekki.fi

Kuhmon Ikkuna  www.kuhmonikkuna.com

Kuhmon kaupunki  www.kuhmo.fi

Kuhmon Matkustajakoti Uljaska, Koulukatu 38, Kuhmo, puh. 0400 336 310

Kuhmon Osuuspankki  www.op.fi/kuhmo

Kuhmon Pyörä ja Pienkone Oy  www.pyorajapienkone.fi

Kuhmon Raskaskone Oy  www.kuhmonraskaskone.fi

Kuhmon Rengas Oy  www.kuhmonrengas.fi

Kuhmon Väri Ky  www.varisilma.fi/kuhmo

Kukka-Emilia Ky  www.kukka-emilia.net

Lentiiran Lomakylä Oy  www.lentiira.com

Liaton, kemiallinen ja vesipesula www.liaton.fi/pesulat/pesulat-ja-hinnastot/kuhmo/

Maanrakennusliike Alpo Heikkinen Oy  www.maanrakennusliikeah.fi

Matkakoti Kieppi  www.matkakotikieppi.fi

Matka-Kyllönen Oy www.matka-kyllonen.fi/

Metsäkontio  www.metsakontio.fi

M-Pelletti Oy www.m-pelletti.com/

Nopan Auto Oy  www.nopanauto.fi

Oriflame Kauneuspiste Anja Pääkkönen fi.oriflame.com/

Paikallislehti Kuhmolainen (SLP-Kustannus Oy) www.kuhmolainen.fi

Peura-Trans Oy  www.peura-trans.com

Puu Hanski  www.puuhanski.com

Pääkkönen & Piirainen Oy  www.pyssy.fi

Ravintola Eskobar  www.eskobar.fi

Rusasen Kulma  www.rusasenkulma.fi

Salon MammaMia www.salonmammamia.fi

Sanninco www.sanninco.fi

Shell Kuhmo  www.helmisimpukka.fi//kuhmo

S-Ryhmä Maakunta  www.s-kanava.fi

Tilipalvelu P Piirainen Ay, Kainuuntie 88  Kuhmo, puh. 020 7613600

Tulijärven Tuvat  www.tulijarventuvat.fi

Varikkosuora Oy  www.varikkosuora.fi