Yhteistyökumppanit

Yhteistyökumppanit 2018

Tältä sivulta pääsette Lavatanssijoiden yhteistyökumppaneiden kotisivuille.
Klikatkaa alla olevia linkkejä ja hyödyntäkää heidän palveluitaan.

A. Kyllönen Oy   www.akyllonen.fi

Alemana Dance Center www.alemana.fi

Finnraiva Oy www.finnraiva.fi

Hotelli Kainuu Oy www.hotellikainuu.com

Hotelli Kalevala  www.hotellikalevala.fi

Hyvinvointi Sampo  www.hyvinvointisampo.fi

K-Supermarket Kuhmo  www.k-supermarket.fi/kaupat/kuhmo

Kaesan kotileipomo  www.kaesankotileipomo.fi

Kahvio Rajakontti

Kainuun Matkatoimisto  www.kainuunmatkatoimisto.fi

Kainuun Tietomikro Oy  www.tietomikro.com

Kaisanet  www.kaisanet.fi

Kiinteistönvälitys Anita Mikkonen Oy  anita@anitamikkonen.fi

Koru-Viisari Ky

Kuhmo Oy  www.kuhmo.eu

Kuhmon Apteekki  www.kuhmonapteekki.fi

Kuhmon Ikkuna  www.kuhmonikkuna.com

Kuhmon kaupunki  www.kuhmo.fi

Kuhmon Osuuspankki  www.op.fi/kuhmo

Kuhmon Pyörä ja Pienkone Oy  www.pyorajapienkone.fi

Kuhmon Raskaskone Oy  www.kuhmonraskaskone.fi

Kuhmon Rengas Oy  www.kuhmonrengas.fi

Kuhmon Väri Ky  www.varisilma.fi/kuhmo

Kukka-Emilia Ky  www.kukka-emilia.net

M-Pelletti Oy  www.m-pelletti.com

Maanrakennusliike Alpo Heikkinen Oy  www.maanrakennusliikeah.fi

Mainostoimisto Sivutar  www.sivutar.fi

Matkakoti Parkki Ky  www.matkakotiparkki.fi

Matkustajakoti Uljaska

Metsäkontio  www.metsakontio.fi

Nopan Auto Oy  www.nopanauto.fi

Paikallislehti Kuhmolainen  www.kuhmolainen.fi

Parturi-kampaamo MammaMia  www.salonmammamia.fi

Pehmoinen  www.pehmoinen.mycashflow.fi

Peura-Trans Oy  www.peura-trans.com

Puu Hanski  www.puuhanski.com

Pääkkönen&Piirainen Oy  www.pyssy.fi

Ravintola Eskobar  www.eskobar.fi

Rusasen Kulma

S-Pankki  www.s-pankki.fi

Salmelanmökit  www.salmelanmokit.fi

Sormulan Puoti

Tilipalvelu P Piirainen Ay

Timber Frame Oy  www.passiveloghomes.com

Tokmanni  www.tokmanni.fi

Tulijärven Tuvat  www.tulijarventuvat.fi

Varikkosuora Oy  www.varikkosuora.fi